Vampire Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всички фенове на Twilight и Vampire diaries
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Анкети
Резултати от предишната анкета: Очаквате ли развълнувани финала на "Дневниците на вампира"? Да,нямам търпение! - 70% Да,интересно ми е какво ще стане! - 10% Ако имам време може и да го гледам - 10% Не,няма смисъл - 0% Не,ще е тъп както останалата част от сериала - 0% Не следя "Дневниците на вампира" - 10% Comments: 0
Приятели на форума
Кандидатствай за модератор 1059042ctovae baner Кандидатствай за модератор Sb_ban11 Кандидатствай за модератор 22daf41b540a Кандидатствай за модератор Untitl18 Кандидатствай за модератор 1411791H
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 Кандидатствай за модератор

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vampire_fan
Admin
Vampire_fan


Posts : 107
Points : 294
Join date : 28.01.2010
Age : 28

Кандидатствай за модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатствай за модератор   Кандидатствай за модератор EmptyСъб Мар 20, 2010 11:36 am

Тук можете да кандидатствате за модератори.Админа ще разгледа молбата ви и ще реши дали да бъдете одобрен/а или не.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-fans.bulgarianforum.net
Lady_Mi
User
Lady_Mi


Posts : 8
Points : 18
Join date : 05.08.2010
Age : 27

Кандидатствай за модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатствай за модератор   Кандидатствай за модератор EmptyЧет Авг 05, 2010 2:18 am

Здравейте! Бих искала да кандидатствам за модератор. Знам, че имам малко мнение(надявам се това да не е проблем). Винаги съм редовна във всеки един форум, който посещавам. Имам доста голям опит в модерирането, като Глобален модератор и като модератор. Много бих се радвала ако стана част от екипа Ви.
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатствай за модератор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Fans :: За форума-
Идете на: